Dětská rádia na Pigy.cz

Inspirujte se dopisy výherců loňské soutěže Láska sdílená příběhem!

Tipy, nápady, soutěže a recepty pro chytré děti
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Chcete se letos zapojit do soutěže Láska sdílená příběhem? Pokud stále váháte, zda mamince láskyplné vyznání napsat, máme pro vás pár dopisů z loňského ročníku soutěže. Určitě všem malým (i velkým) pisálkům poslouží jako dobrá inspirace!

Sdílej článek

Tipy, nápady, soutěže a recepty pro chytré děti
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Až do 11.12.2023 můžete soutěžit o úžasné ceny v rámci vánoční soutěže Láska sdílená příběhem. Stačí napsat láskyplný dopis mamince a výhra pro maminku i pro vás může být vaše. Více o soutěži ZDE. My vám mezitím přinášíme dopisy loňských vítězů, abychom vám ukázali, že napsat pěkné vyznání není nic těžkého!

 • Terezka:

Ahoj Pigy. Nevím jak říct jak moc svojí maminku miluji. Miluji ji jako celý svět, jakou všechny země a jako celý vesmír. Mám jí ráda jako celé srdce. Je supr maminka. Přála bych si, aby maminka dostala kytici a aby mi dala pusu. Terezka, 5 let

 • Hana:

Moje maminka je ze všech maminek ,ta nejlepší. Je to moje nejlepší kamarádka ,vždy mi dokáže dobře poradit. Moc mi se vším pomáhá a radí. Zasloužila by si moc krásný dárek od Ježíška. Sice si přeje hlavně zdraví, ale určitě by ji udělala radost i nějaká maličkost. Určitě ji něco vyrobím, to je pro ni prý nejhezčí dárek. Tak maminko moje milovaná, ať ti Ježíšek nadělí to, co si nejvíc přeješ.

 • Julie:

Moje maminka je moc hodná a laskavá, můžu se jí se vším svěřit. Je moc hezká a moc ji miluju. Mám ráda na své mamince, když mě objímá a dává mi pusinky. Často spolu hrajeme hry a mám radost, když ji porazím. Je to ta nejlepší maminka na celém světě.

 • Filípek:

Moje maminka pro mě znamená hodně. Je to vlastně moje babička, ale od mala mě vychovávala ona. Vlastní mamka se o mě nestarala. Neměl jsem žádné hračky, oblečení, stále jsme se stěhovali a nebyl jsem s ní šťastný, a proto si mě do péče vzala babička, které říkám maminka. Díky ní už mám hračky a oblečení. V době lockdownu semnou měla hodně trpělivosti a každý den se semnou učila. Mám ji moc rád a jsem rád, že si mě vzala.

 • Petra

Milý Pigy,
moc ráda bych se i já zapojila do tvé Vánoční soutěže s krásným názvem – Láska sdílená příběhem.
Také bych moc ráda napsala příběh o mojí mamince. Moje maminka je ta nejúžasnější, nejsilnější a nejněžnější žena na světě. Od malička jsem si přála být jako ona a vydrželo mi to i dnes, když je mi 40 let a sama jsem maminkou dvou holčiček. O to lépe vím, co to znamená být maminkou a co vše pro nás naše udělala. Vařila a pekla nám dobroty, šila šatičky pro nás i na panenky, vyprávěla krásné příběhy, trpělivě odpovídala na naše otázky, probděla noci u našich postýlek, utírala slzičky, léčila bolístky. Vždy tu byla a stále je pro nás. Jako malá jsem si myslela, že maminka nikdy není nemocná, protože si nepamatuji, že by si na něco stěžovala, ležela v posteli. Dnes už vím, že tomu tak nebylo, že láska k nám jí dávala sílu překonat všechnu bolest. Stejně jako je báječnou maminkou, je dnes i báječnou babičkou, vždy nám nejlépe poradí a její pravidlo, které mi říká, když mám pocit, že nevím kudy kam a vše se mi rozpadá, maminka vždy říká: „všechno zlé je pro něco dobré“ a má pravdu. Když jsem přišla o práci, našla jsem si jinou daleko lepší, když mě zradila kamarádka, utěšila mě jiná, která byla opravdovou přítelkyní, když mi ukradli kolo, děda mi koupil nové, to o kterém jsem vždy snila….Zkrátka moje maminka je ta nejdůležitější žena v mém životě, vše dobré co v sobě mám, mám jen díky ní a já bych jí k Vánocům přála, aby měla kolem sebe všechny, které miluje, aby si konečně trochu odpočinula, aby viděla zářící oči svých vnoučátek. Děkuji maminko, děkuji za sebe, za sestru, za naše děti 🙂

_tip_

Součástí výhry jsou dárky, díky nimž se vaše děti naučí základy dopravní výchovy. Poznají, kdy mohou přejít silnici, nebo jak vypadá značka Stůj, dej přednost v jízdě? Vyzkoušet si své znalosti v dopravním kvízu mohou zde.

Partneři akce:

Chcete se dozvědět víc? Mléčné dobroty jsou dílem jihočeské mlékárny Madeta, která má více než stoletou tradici a jejíž výrobky si mnozí z Vás pamatují z dětství. To už je velký závazek, a proto v nich nenajdete nic, co do poctivých mléčných výrobků nepatří. Že byste si to chtěli sami ověřit? Nakoukněte pod pokličku výrobních závodů prostřednictvím stránky www.madeta.cz. Přesvědčíte se tak, že koupí mléčných pochoutek s logem Madety vždy volíte mléko nejvyšší kvality, ze kterého vznikají jihočeské sýry, tvarohy, máslo a další produkty připomínající prázdniny u babičky.

Soutěž Vám přináší projekt společnosti Active Radio Bezpečně na cestěwww.bezpecnenaceste.cz. Realizace projektu je financována z prostředků Fondu zábrany škod a to podle pravidel uveřejněných na stránkách www.fondzabranyskod.cz.
           
Velký výběr čerstvě řezaných květin pro každou příležitost jedině na Belles Fleurs.

Tabulkové čokolády Milka vyrobené ze 100% Alpského mléka jsou k dispozici v mnoha lahodných příchutích. Každý si v nich najde tu svou.

Napište nám

Máte zajímavý recept? Tip na akci? Náměty, které by Pigymámu zajímaly? Napište nám je! A můžete se stát redaktorkou Pigymámy!

  [recaptcha id:contactRecaptcha]

  Sdílej článek

  Povězte nám svůj názor